Niższe rachunki

Szukając wciąż nowych rozwiązań dla naszych klientów, nie mogliśmy przejść obojętnie wobec możliwości, jakie daje fotowoltaika.

Moc instalacji

orientacyjny termin montażu

OKRES ZWROTU INWESTYCJI W LATACH

Oszczędność po roku

Instalacje fotowoltaiczne

Osoby prywatne mogą skorzystać z dofinansowania w ramach programu Mój prąd, a przedsiębiorcy z ulgi termomodernizacyjnej. Instalacje fotowoltaiczne są bezobsługowe, jest to więc ekonomiczne, ekologiczne i wygodne rozwiązanie. Składają się one z komponentów najlepszych marek, a jakość przekłada się na bezawaryjność instalacji i jej efektywną pracę. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają także w znacznym stopniu uniezależnić się od dostawcy prądu i występujących awarii.

montaż

Bezpłatny audyt, szybki montaż

Niższe rachunki za prąd i wkład w ochronę środowiska naturalnego możliwe są dzięki instalacjom fotowoltaicznym, które pozwalają nie tylko obniżyć koszty zużycia prądu elektrycznego, ale również zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska. Odnawialne źródła energii są coraz powszechniej stosowane, a dzięki fotowoltaice można korzystać z nich również w gospodarstwach domowych, w firmach i gospodarstwach rolnych. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi związane z montażem instalacji fotowoltaicznych – oferujemy darmowy audyt i doradztwo, zapewniamy pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty finansowania, by finalnie zamontować całą instalację fotowoltaiczną i pomóc w formalnościach u Operatora Systemu Dystrybucji.

Opłacalność

Niższe rachunki za prąd przez cały rok

Szukając wciąż nowych rozwiązań dla naszych klientów, nie mogliśmy przejść obojętnie wobec możliwości, jakie daje fotowoltaika. Współpracując z Grupą Cyfrowego Polsatu, oferujemy naszym klientom montaż systemów fotowoltaicznych Esoleo. Montaż poprzedzony jest bezpłatnym audytem, podczas którego specjaliści doradzają najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie, dobierając liczbę paneli do potrzeb gospodarstwa lub firmy. Montaż instalacji fotowoltaicznej zajmuje od jednego do trzech dni, po których zgłaszamy instalację do Operatora Systemu Dystrybucji, który w przeciągu 30 dni wymienia stary licznik prądu na licznik dwukierunkowy – od tego czasu możesz korzystać z odnawialnego źródła energii i cieszyć się niższymi rachunkami za prąd.

Instalacja

Jak to działa?

Montaż fotowoltaiki nie wymaga dokonywania zmian w instalacji elektrycznej. Oprócz paneli fotowoltaicznych montowany jest falownik, który prąd stały, produkowany z energii słonecznej, zmienia w prąd zmienny, którego parametry elektryczne są zgodne z parametrami prądu w sieci publicznej. Wytwarzany prąd przez instalację fotowoltaiczną wykorzystywany jest w pierwszej kolejności, dopiero po jego zużyciu będziesz korzystać z prądu dostarczanego przez Operatora Systemu Dystrybucji. Niewykorzystany prąd, który został wyprodukowany w panelach, przesyłany jest do sieci, jednak w przeciągu roku będziesz mógł z niego skorzystać. Dzięki temu nadwyżki energii elektrycznej z okresie mniejszego zużycia nie przepadają, a dostępne są przez kolejnych 12 miesięcy.

NAJWYŻSZE DOFINANSOWANIE W HISTORII

MÓJ PRĄD 5.0

Nabór wniosków w programie „Mój Prąd 5.0” został przedłużony do
22.04.2023 r. do 22.12.2023 r.

Dotacja przyznawana jest dla osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby o mocy instalacji 2-10 kW

Dofinansowanie Fotowoltaika

Użytkownicy instalacji fotowoltaicznych doceniają niższe rachunki za prąd i znaczący wkład w ochronę środowiska.

 Jeśli i Ty planujesz oszczędności w domu lub firmie, a dobro środowiska naturalnego nie jest Ci obojętne, skontaktuj się z nami – nasz specjalista przeprowadzi bezpłatny audyt, doradzi najlepsze rozwiązanie i odpowie na wszystkie pytania.