Często zadawane pytania

CZY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO JEST PŁATNA?

Usługa jest darmowa. Wynagrodzenie w pełni wypłacane jest z banku i nie jest to żaden dodatkowy koszt przy wyborze kredytu i oferty z banku.

CZY TRZEBA UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE?

Z racji specyficznej pracy, nie zawsze jesteśmy w biurze, często mamy podpisania umów i spotkania z Klientami. Sugerujemy wówczas kontakt telefoniczny by oszczędzić Państwu czasu.

W JAKIM BANKU OTRZYMAM NAJTAŃSZY KREDYT?

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie a oferta którą przedstawimy będzie uszyta na miarę potrzeb i dopasowana do możliwości.

CZY MOGĘ PROSIĆ O WYCENĘ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Jesteśmy profesjonalistami w każdej dziedzinie, dlatego aby otrzymać wycenę musimy przeprowadzić BEZPŁATNY audyt energetyczny.

CZY MOGĘ LICZYĆ NA POMOC PRZY KREDYCIE NA BUDOWĘ DOMU?

Tak, około 80-90% naszych klientów to budowa domu. Pomagamy w zorganizowaniu dokumentów, przygotowaniu kosztorysów etc.

CZY ZDĄŻYCIE Z MONTAŻEM INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ do 31.03.2022?

Prace montażowe w danej chwili są mocno uzależnione od pogody, dodatkowo zainteresowanie fotowoltaiką wzrosło o jakieś 50 % w stosunku do poprzednich miesięcy. Każdy klient oczekuje jak najszybszej realizacji więc staramy się robić to tak szybko jak tylko możemy. Komunikat  z 22.10.2021 że prawdopodobnie Nasze ekipy będą pracowały również w niedzielę. Dokładamy wszelkim starań by Nasi klienci zdążyli przed wejściem nowych przepisów w ustawie.

CZYM JEST REFINANS KREDYT HIPOTECZNEGO? I CZY WARTO GO ROBIĆ?

Refinansowanie kredytu hipotecznego to bardzo popularny proces. Polega na przeniesieniu kredytu hipotcznego w trakcie jego spłaty do innego banku, który preferuje lepsze warunki kredytowe od obecnie spłacanego kredytu. Poprzez obniżenie marży swojego pierwotnego kredytu można zaoszczędzić czasami nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

Kompendium wiedzy

FIDU.PL

Kredyt hipoteczny – jakie warunki trzeba spełnić?

Kredyt hipoteczny – co trzeba wiedzieć o kredycie pod hipotekę? Choć kredyt hipoteczny kojarzymy przede wszystkim z kupnem nieruchomości, warto wiedzieć, że jest to produkt udzielany przez bank, który pozwala sfinansować nie tylko kupno mieszkania czy domu, ale...

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

Czym jest zdolność kredytowa? Jak zwiększyć zdolność kredytową? Kupno mieszkania wiąże się z dużym wydatkiem, na który niewiele osób może sobie pozwolić. Zdecydowana większość z nas ratuje się kredytem hipotecznym. Aby jednak móc po niego sięgnąć, musimy wykazać, że...

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas w firmie

ul. Płk. Stanisława Dąbka 140/8, 82-300 Elbląg

+48 511-151-711

15 + 11 =