Kredyt na miarę Twoich potrzeb

Sukcesem nie jest wypłacenie kredytu, czy znalezienie pożądanego produktu, sukcesem jest spełnienić marzenia Klienta.

– Sebastian Łukojć

Profesjonalna obsługa

Współpraca przy kredycie hipotecznym nie kończy się w momencie podpisania umowy kredytu

– tu ona dopiero się zaczyna na lata. Mając na uwadze wszystkie możliwości rynku, dbamy o to by Twój kredyt był zawsze optymalizowany do najtańszego. Kredyt hipoteczny z okresem na 30 lat.

Dom

Kredyty hipoteczne i budowlano – hipoteczne Elbląg

Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu? Jesteś w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki Nam masz pewność, że profesjonalnie: wyliczymy Twoją zdolność kredytową, przygotujemy Ciebie do kredytu, wyszukamy promocje i najtańszą ofertę na rynku dopasowaną do Twoich wszystkich oczekiwań, przygotujemy wnioski do banków nie marnując Twojego czasu, pomożemy „przejść bezboleśnie przez koszmar zawiłości i biurokracji”, wspieramy w przypadku robienia kosztorysów remontu i budowy domu co także pozwoli zaoszczędzić Twój czas. W momencie gdy Twoja zdolność kredytowa nie pozwala na otrzymanie kredytu, spokojnie pomożemy Ci przygotować się do kredytu omawiając kroku po kroku jak to zrobić. Współpracujemy na stałe z rzeczoznawcami majątkowymi, kierownikami budowy, notariuszami, firmami remontowymi i budowlanymi, które są sprawdzone i godne polecenia.

Firma

Kredyty firmowe

Prowadzisz własną działalność gospodarczą ? Jeśli tak to zapewne wiesz iż firma powinna się nieustannie rozwijać, aby przynosić zyski. Często jednak bywa tak, że brakuje Ci środków, abyś mógł zainwestować i coś usprawnić w swoim przedsiębiorstwie. Masz pomysł, wiesz jak go zrealizować i jak zwiększyć zyski jednakże brakuję Ci gotówki? I tutaj wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Posiadamy w swojej ofercie wiele instytucji finansowych oferujących kredytowanie dla firm. Dzięki nam będziesz mógł otrzymać kapitał na start z dotacji unijnych i otworzyć firmę o której marzysz, bądź też dostać gotówkę na rozwój i inwestycję dla firmy, która już istnieję na rynku, aby mogła lepiej prosperować.

Gotówka 

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne Elbląg

Zespół FIDU Centrum Finansów i Nieruchomości na bieżąco wyszukuje aktualnych promocji kredytów gotówkowych z różnych banków. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze. Zyskasz pewność, że oferta z której skorzystasz będzie najlepszą z możliwych. Co więcej załatwimy większość formalności za Ciebie i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na każdym etapie ubiegania się o kredyt gotówkowy.

Kredyt konsolidacyjny często pozwala odetchnąć i obniżyć koszty miesięczne spłacanych rat, polega to na spłacie kilku zobowiązań kredytowych często z różnymi datami płatności i zamianie na jedną często niższą ratę. Nie zawsze jednak konsolidacja się opłaca – jesteśmy po to aby wyliczyć koszty i powiedzieć czy jest to korzystne rozwiązanie w Twoim przypadku czy też nie.

kredyt konsolidacyjny

Większość z nas „żyje na kredyt”.

Zapożyczamy się w bankach, by kupić mieszkanie, wyremontować je, kupić samochód, wyjechać na wakacje, zorganizować wesele czy podjąć kosztowne leczenie. Motywów zaciągania pożyczek i kredytów jest wiele. Niestety część z nas nie radzi sobie z terminową spłatą wszystkich rat – zdarza się, że spłacając poprzednie kredyty, potrzebujemy zaciągnąć kolejny, by ratować domowy budżet lub pokryć nieprzewidziane wydatki. W takiej sytuacji warto sięgnąć po kredyt konsolidacyjny – dowiedz się, czym jest i jakie są jego zalety.

Lat Doświadczenia na rynku finansowym

%

Satysfakcji

Uruchomionych kredytów w roku 2022

%

Według statystyk ponad 94% transakcji zostaje zakończonych sukcesem

Kredyt konsolidacyjny

– dlaczego warto skorzystać z takiej usługi finansowej?

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu wszystkich lub wybranych zobowiązań – kredytów, pożyczek, debetu czy limitów kart kredytowych. Konsolidacja umożliwia nie tylko zmniejszenie ilości rat, które w każdym miesiącu spłacamy, ale przede wszystkim obniżenie kwoty zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny jest więc dobrym wyjściem ze spirali zadłużenia. Dzięki rozłożeniu płatności na dogodne raty, dzięki korzystnym warunkom, kredytobiorca ostatecznie spłaca często nieco mniejszą kwotę niż ta, którą zobligował się spłacić w różnych instytucjach finansowych. Jest to możliwe dzięki dzięki zwrotowi kwoty prowizji oraz ubezpieczenia, który można otrzymać ze spłaconych przed terminem pożyczek,  często udaje się również uzyskać korzystne oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego. Dodatkową korzyścią takiej usługi jest konieczność płacenia jednej raty – jest to więc wygodne rozwiązanie. Ponadto w większości przypadków kredytobiorca ma możliwość dobrania kredytu, który również wlicza się w raty kredytu konsolidacyjnego.

Czy każdy może otrzymać kredyt konsolidacyjny?

Za każdym razem, gdy staramy się o kredyt, bank musi ocenić naszą zdolność kredytową. To, czy wypadnie ona pozytywnie, zależy od wielu czynników – zarobków, wieku, ilości osób w gospodarstwie domowym, historii kredytowej czy rodzaju umowy, w oparciu o którą jesteśmy zatrudnieni. Pracownik banku, po złożeniu wniosku o kredyt, otrzymuje informację o zdolności kredytowej i dopiero na jej podstawie może podpisać z klientem umowę kredytową. Taką zdolność kredytową można policzyć przed złożeniem wniosku do banku u Eksperta Finansowego gdyż ma do tego narzędzia oraz zależy mu aby wniosek był złożony właśnie do tego jednego banku w którym jest największe prawdopodobieństwo uzyskania kredytu konsolidacyjnego.

Na co zwrócić uwagę, biorąc kredyt konsolidacyjny?

Biorąc kredyt konsolidacyjny, chcemy poprawić swoją sytuację finansową – zmniejszyć wysokość raty lub zmniejszyć całkowitą kwotę do spłaty. Należy pamiętać, że trudno jest znaleźć ofertę, która połączyłaby oba te cele, choć nie jest to niemożliwe. Najczęściej jednak zależy nam, by miesięcznie płacić niższą ratę, odciążając budżet domowy. Zmniejszając jednak comiesięczne zobowiązania, wydłużamy okres spłaty, co wpływa na zwiększenie całej kwoty do spłaty. Możemy również pozostać przy obecnej wysokości raty, dzięki czemu ostatecznie oddamy mniejszą kwotę. Naszym klientom pomagamy dobrać najkorzystniejsze warunki kredytu konsolidacyjnego, dobierając je do indywidualnych potrzeb i reagując na zmiany w ofertach poszczególnych banków. Dodatkowo pomagamy w odzyskaniu prowizji oraz ubezpieczenia ze spłaconych zobowiązań kredytowych. Przy podpisywaniu umowy należy również upewnić się, czy istnieje możliwość wcześniej spłaty kredytu – i jeśli tak, to na jakich warunkach. Czasami sytuacja finansowa poprawia się na tyle, że opłaca się wcześniej spłacić cały lub część kredytu, zmniejszając tym samym odsetki. Jeśli masz wątpliwości, czy warto wspomóc się kredytem konsolidacyjnym, skontaktuj się z nami – znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

FIDU Centrum Finansów i Nieruchomości

Z wielką pasją i zaangażowaniem pracujemy by sprostać wymaganiom każdego klienta. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomoc Klientom w odpowiednim planowaniu budżetu domowego, pomoc w doborze najlepszych rozwiązań rynku finansowego i optymalizacja kosztów usług finansowych, z których klient już korzysta. Wprowadziliśmy szereg procedur, które gwarantują Państwu to, że Nasi Eksperci wykonają swoją pracę dbając o Państwa pieniądze.

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas w firmie

ul. Płk. Stanisława Dąbka 140/8, 82-300 Elbląg

+48 511-151-711

11 + 9 =