Realizacje

FIDU Centrum Finansów i Nieruchomości to jedyna taka firma na rynku, która w ofercie ma tak liczny wachlarz usług i produktów dostępnych na rynku finansowym. W krótkim skrócie to Centrum usług finansowych i Centrum Biur Nieruchomości oraz Instalacje Fotowoltaiczne.

Fidu.pl

Nasze realizacje

Klienci próbowali kiedyś z innym Doradcą wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania jednak bez powodzenia. Trafili do Nas w przeświadczeniu, że niestety nie mają zdolności kredytowej oraz nie spełniają wymogów bankowych co do zatrudnienia. Dzięki FIDU otrzymali kredyt hipoteczny na zakup oraz na remont wymarzonego mieszkania
Pan Adam i Pani Aleksandra

Przedsiębiorca, który prowadził biznes od kilku miesięcy. Trafiła z polecenia po tym jak kilka banków odmówiło jej finansowania zakupu towarów do sklepu. W 2 dni dzięki FIDU otrzymała 50.000 zł na cel dowolny.

Pani Anna

Pani Irena miała skomplikowaną sytuację w BIK. Negatywny wpis uniemożliwił jej załatwienie kredytu przez pośredniczkę. Trafiła do Nas z polecenia, szybko zaczęliśmy procedurę czyszczenia z BIKu wpisów po niespełna 2 tygodniach otrzymała kredyt w wysokości 71.000 czyli tyle ile brakowało jej do skończenia budowy domu.

Pani Irena

Przedsiębiorca, który ma głowę na karku. Znamy się od lat ponownie trafił w momencie gdy miał super inwestycję do zrobienia ale banki z niewiadomych przyczyn nie chciały udzielić kredytu. Po wnikliwym przeanalizowaniu sytuacji Klienta, okazało się że są jakieś bieżące opóźnienia. Szybka reakcja pozwoliła wyprostować niektóre okoliczności a dobór odpowiedniego banku sprawił, że po 6 dniach klient otrzymał 300.000 zł kredytu i zrealizował interes życia!

Pan Mariusz

Klient, który na pierwszy rzut oka mógłby dostać kredyt wszędzie. Ale kilka aspektów trochę przeszkadzało. Doradca, który zajmował się pomocą wcześniej nie miał pomysłu jak wybrnąć z sytuacji. Gdy trafił do Nas z polecenia, kalkulatory zdolnościowe banków były aż gorące, wszelkie warianty, kalkulacje sprawiły, że pojawił się pomysł jak uzyskać kredyt na budowę domu. Szybkie działanie sprawiło, że po około 2 miesiącach od pierwszego spotkania Pan Karol wraz Żoną zaczęli budowę swojego wymarzonego domu.

Pan Karol

Przyszedł również z polecenia. Miał zamiar wybudować dom bo miał uciążliwych sąsiadów w bloku. To jedna z najbardziej skomplikowanych sytuacji w mojej karierze i jednocześnie najbardziej zapadła w pamięć. Walczyliśmy przeszło pół roku bo od zakupu działki do rozpoczęcia budowy zmieniły się bardzo znacząco procedury bankowe. Do tego stopnia, że Pan Dariusz nie miał zdolności z małżonką nigdzie. Po około pół roku czasu udało się otrzymać kredyt na budowę domu.

Pan Dariusz

Młody przedsiębiorca z pasją i zapałem chciał rozwijać siebie i swój biznes. Prowadził krótko działalność bo niespełna 8 miesięcy, po tym jak banki odmawiały mu kredytów Nasz pośrednik zadzwonił do mnie mówiąc: cyt.: „Sebastian pomóż! Klient ma inwestycję ale potrzebuje kasy, banki odmawiają.” Dzięki szybkiemu działaniu dzięki FIDU w 24 h Pan Jakub otrzymał 30.000 zł gotówki na realizację przedsięwzięcia.

Pan Jakub

„Krążyła” od pośrednika do pośrednika. Każdy z Nich robił tylko zapytania kredytowe i na tym się kończyło. Trafiła do mnie prosząc o pomoc – potrzebowała 80.000 zł, bo tyle brakowało by ukończyć remont restauracji w Elblągu. Kwotę jaką udało się załatwić była powyżej Jej oczekiwań bo 98.000 zł w Mbanku. Do dziś gdy dzwoni klient i pyta: cyt.: „Czy z Panem Sebastianem cudotwórcą rozmawiam?” Wiem, że to polecenie od Pani Eli.

Pani Elżbieta

Jaka będzie Twoja historia?

Twoje imię

FIDU Centrum Finansów i Nieruchomości

Z wielką pasją i zaangażowaniem pracujemy by sprostać wymaganiom każdego klienta. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomoc Klientom w odpowiednim planowaniu budżetu domowego, pomoc w doborze najlepszych rozwiązań rynku finansowego i optymalizacja kosztów usług finansowych, z których klient już korzysta. Wprowadziliśmy szereg procedur, które gwarantują Państwu to, że Nasi Eksperci wykonają swoją pracę dbając o Państwa pieniądze.

Profesjonalizm

Ponieważ kierujemy się dobrem klienta

Wiedza

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie na rynku finansowym

Skuteczność

Według statystyk ponad 89% transakcji zostaje zakończonych sukcesem

Niezależność

Jesteśmy niezależni od żadnej instytucji finansowej na rynku

Relacje

Współpracujemy z Klientami długofalowo przez lata, nie kończą

Satysfakcja

Spełniamy marzenia Naszych Klientów

Kompleksowość

Bo mamy najszerszą ofertę na rynku

Analiza potrzeb

Traktujemy Klientów wyjątkowo i bardzo indywidualnie słuchając ich oczekiwań

Zadowolenie

Większość Naszych klientów pochodzi z polecenia

Lat Doświadczenia na rynku finansowym

%

Satysfakcji

URUCHOMIONYCH KREDYTÓW W ROKU 2021

%

Według statystyk ponad 94% transakcji zostaje zakończonych sukcesem

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas w firmie

ul. Płk. Stanisława Dąbka 140/8, 82-300 Elbląg

+48 511-151-711

10 + 4 =